Kursy

Opis

INDYWIDUALNY PROGRAM COACHINGOWY DLA CIEBIE

4- MIESIĘCZNY INDYWIDUALNY PROGRAM MENTORINGOWY Program stworzony został specjalnie dla kobiet, które chcą zostać coachami lub prowadzić własny biznes online. Marzysz o tym by stworzyć własny biznes i odnieść sukces? Chcesz zarobiać więcej? Potrzebujesz pomocy w zmianie swoich przekonań tak by Twoje życie wreszcie nabrało sesnu i było pełne sukcesu?
Opis

Od pomysłu do sprzedaży

3-tygodniowy program stworzony specjalnie dla przedsiębiorczych kobiet, które w końcu chcą stworzyć biznes na odpowiednim fundamencie. Odkryj kim powinnaś być w swoim biznesie i kto jest Twoim idealnym klientem. Dowiedz się jak do niego dotrzeć i sprzedawaj swoje usługi. Zacznij budować swój biznes na podstawie pasji, pewności siebie, równowagi i celu.
Opis

Zautomatyzuj swój biznes, czyli zarabiaj kiedy śpisz

Pokażę Ci jak używać systemów i struktur, które zaoszczędzą Twój czas i przyniosą sprzedaż! Bardzo często, gdy rozmawiam z kobietami, które prowadzą jednoosobowe biznesy, słyszę, że pracują jak szalone by coś sprzedać, a i tak nie widzą efektów. Są zmęczone i zastanawiają się, czy to wszystko w ogóle ma sens. Nie zrozum mnie źle. Jestem ambasadorką ciężkiej pracy, ale wiem też, że można używać systemów i struktur, które ułatwią Twoje życie. W swoim biznesie online wprowadziłam automatyzację dosłownie wszędzie, gdzie się dało. Sprawiło to, że moja sprzedaż wzrosła. To nie takie trudne!
Opis

Mentoring online

Program stworzony został specjalnie dla kobiet, które chcą zostać coachami lub prowadzić własny biznes online. Marzysz o tym by stworzyć własny biznes i odnieść sukces? Chcesz zarobiać więcej? Potrzebujesz pomocy w zmianie swoich przekonań tak by Twoje życie wreszcie nabrało sesnu i było pełne sukcesu?