Loading...

KOŚCIÓŁ EWANGELICZNYCH CHRZEŚCIJAN

Zbór "BETEL" w Szczecinie

O kościele

Naszą wizją jest, aby wszędzie tam, gdzie dotrzemy z poselstwem Ewangelii dokonywała się przemiana życia ludzkiego, a Kościół wzrastał.

Prezbiter Leon Dziadkowiec
Zbór „Betel” Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan stawia sobie za cel, aby w oparciu o Pismo Święte i moc Ducha Świętego kontynuować dzieło Pana Jezusa na ziemi, wyznawać wiarę i oddawać chwałę Trójjedynemu Bogu, krzewić Ewangelię pośród wszystkich ludzi i czynić ich uczniami Chrystusa, po chrześcijańsku wychowywać dzieci i młodzież, prowadzić działalność duszpasterską, charytatywną i edukacyjną.

Najważniejsze informacje

ul. Brodnicka 13

Nabożeństwa odbywają się na terenie zboru "Betel" w Szczecinie przy ulicy Brodnickiej 13.

Niedziela 11:00

Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na poczęstunek w naszej jadalni.

91 483 11 74

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie.

Nowości zobacz wszystkie wpisy

Moc zmartwychwstania.
22.03.2016
Jak podano w wiadomościach 95 % Polaków kojarzy święta Wielkanocy ze święceniem pokarmów.46% Polaków traktuje te święta jako religijne
Więcej
Słowo dla Ciebie
22.03.2016
Nie chcemy, bracia, waszego trwania w niewiedzy co do tych, którzy umierają, abyście się nie smucili jak wszyscy ci, którzy nie mają nadziei.
Więcej
Trzeci post
15.10.2017
Maecenas volutpat, diam enim sagittis quam, id porta quam. Sed id dolor consectetur fermentum nibh volutpat, accumsan purus.
Więcej

Świadectwa

Mam na imię Dorota, w kwietniu skończyłam 21 lat, a od ponad trzy i pół roku żyje we mnie Chrystus! Urodziłam się w rodzinie, nazwałabym to, „ pół chrześcijańskiej”.

Świadectwa

Mam 22 lata. Mając zaledwie pół roku życia, zostałem porzucony przez moją mamę i na krótko dalszym mym wychowaniem zajął się mój tata.

Świadectwa

Urodziłam się w rodzinie katolickiej i od kiedy pamiętam, wierzyłam w istnienie Boga. Starałam się też żyć według wymogów tego wyznania, sądząc, że zasłużę sobie po śmierci na przebywanie w Niebie.

Świadectwa

Mam na imię Marek. Urodziłem się … to takie zwykłe, a chciałbym podzielić się czymś niezwykłym a mianowicie jak znalazł mnie Pan Jezus.

Świadectwa

Mam na imię Mateusz, uczęszczam do szkoły średniej. Ta historia wydarzyła się, gdy miałem ok. 15 lat. Wtedy moje życie „obróciło się o 180 stopni”.

Świadectwa

Mam na imię Dorota, w kwietniu skończyłam 21 lat, a od ponad trzy i pół roku żyje we mnie Chrystus! Urodziłam się w rodzinie, nazwałabym to, „ pół chrześcijańskiej”.

Świadectwa

Z łaski Bożej, Słowo, zapisane powyżej, stało się rzeczywistością w moim domu. Jako katolik, do trzydziestego piątego roku życia, nigdy nie zastanawiałem się poważnie nad problemem życia duchowego.

Świadectwa

Urodziłam się „na nowo” dziesięć lat temu. A jak to się stało? Będąc małą dziewczynką wiedziałam, że jest Bóg. Moja mama od najmłodszych moich lat prowadzała mnie do Kościoła katolickiego.

Świadectwa

Chwała BOGU, drodzy Bracia i Siostry. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę z Wami wszystkimi podzielić się tym, co Pan Bóg uczynił w moim życiu.

Świadectwa

Mam 15 lat. Moje pierwsze spotkanie z Panem Bogiem miało miejsce w 2000 roku, kiedy wyjechałam na obóz chrześcijański w Bielicach, w górach. Pojechałam tam tylko po to, żeby zobaczyć Sudety.

Świadectwa

Urodziłam się w Erewaniu – Republice Armenii, niedaleko góry Ararat, gdzie spoczęła Arka Noego po potopie. Nasze państwo jako pierwsze przyjęło chrześcijaństwo w roku 301 i z tego powodu mój naród był i do dziś jest, bardzo dumny.

Czytelnia Zobacz wszystkie artykuły

Nasze dzieci
past. Zbigniew Krystoń
Jednym z wielu problemów przed którymi dziś stajemy, jest sprawa odpowiedniego wychowania dzieci jak również skutki braku takiego wychowania.
Artykuł
Narnia
past. Zbigniew Krystoń
Pojawia się coraz więcej różnej literatury i filmów zawierających mieszankę fantazji i rzeczywistości, mitologii i chrześcijaństwa, magii i ewangelii.
Artykuł
Autorytet
past. Zbigniew Krystoń
Już od samego początku stworzenia, ludziom towarzyszy pragnienie bycia szczęśliwym. Jednak z powodu dokonania niewłaściwego wyboru.
Artykuł

Rada zboru

Prezbiter Leon Dziadkowiec
Pastor Zboru
Marian Łakomy
Skarbnik Rady Zboru
Adam Komorowski
Sekretarz Rady Zboru
Bogusław Liskowski
Członek Rady Zboru
Wiesław Dziadkowiec
Członek Rady Zboru
Waldemar Wójtowicz
Przełożony Placówki w Równie
Otwórz mapę
Zamknij mapę