ITechDay

18 września 2018 Warszawa

Zapisz sie!
About

o konfernecji

tematyka

W trakcie wydarzenia będą prezentowane sesje w zakresie technologii:
• Windows Server 2016,
• Windows 10,
• Office 365,
• Microsoft Azure,
• PowerShell,
• bezpieczeństwo i ochrona danych w środowiskach Microsoft.

Partnerzy

Realizacja ITechDays odbywa się przy ogromnym zaangażowaniu zespołu organizacyjnego oraz Partnerów. W takcie konferencji będziecie mogli odwiedzić stoiska, wymienić doświadczenia i zadać wiele pytań. Zaplanowaliśmy odpowiednie przerwy, aby każdy mógł dokładnie poznać portfolio naszych Partnerów.

Prelegenci

Znani. Lubiani. Posiadający ogromne doświadczenie w środowiskach produkcyjnych. Z całą pewnością potrafiący zainteresować małą i wielką publiczność.

Społeczność

Inspirujące rozmowy? Znani specjaliści i osoby skupione wokół społeczności IT? Historia konferencji organizowanych przez Warszawską Grupę Użytkowników i Specjalistów Windows (www.WGUiSW.org) pokazuje, że ITechDay 2018 to idealne miejsce do spotkania tak szerokiego grona znanych i lubianych.

Partnerzy

strategicznimedialniOrganizatorzy

O nas

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows(WGUiSW) skupia wszystkich użytkowników zajmujących się szeroko pojętymi technologiami Microsoft i działa przy Microsoft Polska. Celem działania grupy jest wymiana wiedzy oraz doświadczeń.

Spotkania

Na spotkaniach omawiane są tematy dotyczące platform klienckich i serwerowych Windows, rodziny System Center, rozwiązań opartych o Microsoft Azure, Office 365, Intune, bezpieczeństwa rozwiązań Microsoft. Sesje prowadzone są przez członków społeczności, zaproszonych specjalistów, administratorów i inżynierów systemowych oraz osoby z tytułami certyfikowanymi.

Grupa

Grupa powstała w maju 2008 roku. Spotkania odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Miejscem spotkań jest audytorium Microsoft Polska mieszczące 140 osób.

Skontaktuj się z nami

Masz więcej pytań? Chciałbyś nawiązać z nami współpracę? Napisz do nas! Odpiszemy do Ciebie w ciągu 24 godzin.